straatnaam: It Blauwe Slot
huisnummer: 57
postcode: 9084 DL
woonplaats: Goutum
provincie: Friesland
land: Nederland
It Blauwe Slot 57 Goutum
vraagprijs: € 319.000,- k.k.
type woning: 2-1 kap
plaatsingdatum: 2010-03-26
woning: te koop
aanbod van: makelaar
Helft van een dubbel herenhuis met aangebouwde stenen garage en vrijstaande houten schuur gelegen op 2 are 44ca/
Traditionele bouw in betonskelet uitvoering met deels stalen kozijnen, beplatte kap, pannen gedekt en voorzien van kunststof dakgoot. De platte dakdelen hebben een bitumeuze dekking.
Boeidelen e.d. zijn van kunststof en deels in trespa plaat uitgevoerd. Hierdoor behoeft de woning weinig onderhoud. De toegepaste materialen zijn met zorg uitgekozen, constructie en afwerking zijn prima en met oog voor detail. De woning is in 2006 geheel buitenom geschilderd.
De verwarming geschiedt middels een cv ketel (HR) volledig geisoleerd en de woning is voorzien van mechanische ventilatie.
Indeling.
Entree/hal, toilet met fonteintje, royale L-vormige woonkamer ( 11 bij 6 m) met schuifpui naar een aan water gelegen terras , gesloten open haard met marmeren schouw.
Luxe open keuken met inbouwapparatuur.
De gehele woning is voorzien van laminaat. De badkamer, hal, overloop zijn voorzien van plavuizen.
1e verdieping
Ruime overloop, 3 royale slaapkamers: slaapkamer 1 ( 4 bij 3,5) slaapkamer 2 ( 4,3 bij 2,8 ) slaapkamer (3 bij 2,9 )
Luxe badkamer met 2e toilet, dubbele wastafel, ligbad en separate douche.
2e verdieping
Middels een vaste trap te bereiken, 2 ruime slaapkamers, slaapkamer 4 ( 4 bij 3 ), slaakamer 5 ( 4 bij 4 ) en ruimte voor wasmachine en droger, bergruimte met ketelopstelling.
Het totale woonoppervlak is 202m2 en de inhoud is maar liefst 480m3.
Deze woning is gelegen in een nieuwbouw wijk, opgezet in hofjes aan de buitenkant van de stad. Een omgeving met plattelands uitstraling en stadsvoorzieningen binnen handbereik.
De woning is leuk gesitueerd in een kind vriendelijke omgeving nabij de uitvalswegen. Het perceel grenst aan het water, wat in open verbinding staat met de Friese wateren
De mogelijkheid bestaat om uw boot bij de woning aan te meren.
advertentie
Binnenkort op vakantie?
Zeer goede dekking tegen een lage premie, direct online te berekenen en af te sluiten.
kijk nu op raedskamer.nl
Binnenkort op vakantie?
Zeer goede dekking tegen een lage premie, direct online te berekenen en af te sluiten.
kijk nu op raedskamer.nl
contactpersoon: S. Kroeger
It Blauwe Slot 57
9084 DL Goutum
t. 058 216 36 48
Bekijk alle woningen van deze makelaar
Meer info op de internetsite van deze woning
Besparen op uw woonhuis verzekeringen?


